Kwekerijdagen In Goede Aarde 2023
De belangrijkste evenementen van het seizoen, waarin we graag onze tuin met u delen en tevens willen laten zien dat planten kweken in ons bloed zit. U mag een extra grote collectie borderplanten en siergrassen verwachten met daarbij ook planten die voor de eerste keer in het seizoen aangeboden zullen worden
Borderplantendagen 7-8-9 juli
Al ligt ‘t nog ver in t verschiet, met de voorbereidingen van onze ‘borderplantendagen’ zijn we al druk bezig en hopen daarmee deze zomer weer eens ouderwets voor de dag te komen!
Plant van het jaar is voor 2023 Monarda: een van onze lievelings geslachten, waarvan we na jaren testveld, drie gezonde en vitale nieuwelingen gaan aanbieden. En dan een noviteit waarvoor je enkel en alleen al je broodtrommeltje in de auto legt: onze eigen introductie: Salvia ‘Katsjing’®. Grote roze bloemen aan donkere stengels, dat alleen al, en dan die groeikracht en stevigheid. Zelden kregen we op een vooraf gepresenteerde showplant zoveel begeerlijke blikken. Zelden kregen we ook zoveel reacties op de naam trouwens….
Dus: zet de datum in uw agenda, wij maken er weer iets moois van.
Siergrassen en Asterdagen | 1-2-3 september
Herfst Siergrassen en Asterdagen | 6-7-8 oktober